KRONIKA ŠD ČERVEN 2017 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KRONIKA ŠD ČERVEN 2017

ŠKOLNÍ DRUŽINA > KRONIKA ŠD 2016
 
Týden dětí
 
v naší družině probíhal od 29. května do 2. června.

 
 
Pondělí – pohádkový desetiboj
 
Deset pohádkových postav si pro děti připravilo úkoly.
 
Tak například u Sněhurky se věšely ponožky pro trpaslíky, u prince se hledal klíč do zámku k osvobození princezny, u Boba a Bobka se házelo do klobouku. Karkulka ztratila babičce část nákupu, čert bral zlobivé do pytle, princezna poztrácela korále .....

 
 
Úterý – výlet do Medvědária a za dobrodružstvím
 
Medvědům se do parného dne zpočátku nechtělo, ale pak se pamlsky od paní ošetřovatelky dali přesvědčit. Moc nám toho tentokrát nepředvedli. Zato atrakcí jsme si užili dost a dost.

 
 
Středa – závody na kolech
 
Už výlet na dopravní hřiště nám ukázal, že máme šikovné děti. Závodili jsme v různých disciplínách. Jízdy jsme kombinovali s chůzí po přechodu, jezdili jednoruč, převáželi vodu, projížděli slalomovou trať a nechyběla ani pomalá jízda. „Dopravní“ odměnu si odnesli všichni.

 
 
Čtvrtek – Dětský den
 
Na školní zahradě vzniklo několik sportovních stanovišť, na kterých děti libovolně měřily své síly s kamarády. Kopalo se, skákalo, obručovalo, pinkalo .... však to vidíte na fotkách.

 
 
Pátek – Cesta za pokladem
 
Cestu značily děti z velké družiny. My menší jsme putovali po trase, hledali dopisy a řešili pohádkové úkoly. Do cíle jsme zdárně došli, našli jsme kamarády a hlavně poklad, o který jsme se všichni podělili.
 
Oficiální stránky ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky © 2017
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky