KRONIKA ŠD LEDEN 2017 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KRONIKA ŠD LEDEN 2017

ŠKOLNÍ DRUŽINA > KRONIKA ŠD 2016
Povánoční  AZ KVIZ
Hned první středu po vánočních prázdninách jsme si na Vánoce zavzpomínali v zábavném pořadu
AZ KVIZ. Po vzoru televizního pořadu si družstva vybírala otázky, na které musela správně odpovědět, aby se jim příslušná políčka zabarvila a postupně vytvářela spojnici tří stran. Vědomosti z vánočních tradic a zvyků spolu s logickým myšlením upřednostnilo jako vítěze jedno družstvo, ale s pouhým jednobodovým náskokem.
Detektivní odpoledne
Na detektivy jsme si hráli ve středu 11. ledna. Čtyři vyšetřovací týmy se v terénu snažily vypátrat zloděje v chatové oblasti Stříbrného luhu a pomocí morseovky vypátrat, kdo že to v chatové oblasti řádil. Ve školní družině následovalo řešení detektivních kvizů a zkouška předvídavosti a odhadu.
Pouze jeden vyšetřovací tým svými znalostmi trochu pokulhával za ostatními třemi týmy. Vyhrál však pouze jeden a ten byl odměněn malým dárkem.
Zimní radovánky.
Konečně jsme se dočkali!!!
Hokejový turnaj
Se začátkem nového roku jsme zahájili turnaj ve stolním hokeji. Přihlásit se mohl každý, kdo měl zájem. Hrajeme v obou odděleních školní družiny, systémem každý s každým. Zatím je „ ve hvězdách“ kdo vyhraje, ale asi za dva měsíce budeme chytřejší.
 
Péče o ptáčky
 
Zimu, jaká je letos, nepamatujeme už hodně dlouho. Na školní zahradě máme několik vzrostlých smrků, které navštěvují vrabci, sýkorky, holubi. Rozhodli jsme se, že jim vyrobíme krmítka. Přinesli jsme plastové lahve, upravili je a do nich nalili tuk s ptačími dobrotami. Hotová krmítka jsme pověsili na smrky. Dobrou chuť, ptáčci.
 
Oficiální stránky ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky © 2017
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky