KRONIKA ŠD PROSINEC 2017 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KRONIKA ŠD PROSINEC 2017

ŠKOLNÍ DRUŽINA > KRONIKA ŠD 2017
Nebe – peklo – ráj
Ve středu 6. prosince jsme zavzpomínali na předchozí večer, kdy mnohé z nás navštívil čert, mikuláš a anděl. Nejprve jsme si přečetli čertovskou pohádku a rozdělili se do tří týmů. Pak už jsme plnili různé disciplíny – tvořili čertovský ocas, odnášeli hříšníky v pytlích, učili se mikulášskou básničku, andělským dechem sfoukávali svíčky ...... Vyhrál tým, který si říkal Čerti a získal za odměnu perníčky.
Vánoční nadílka v lese
Do lesíka nad Permonem jsme se vypravili ve středu 13. prosince obtěžkáni různými dobrotami pro zvířátka. Někdo přinesl staré pečivo, jiný mrkve, další sůl, seno, semínka a všichni spojili své síly a ozdobili nádherné stromky. Po svátcích se půjdeme do lesa podívat, zda obyvatelům lesa chutnalo.
Koncert s Dášou
Vánoce se přiblížily na necelý týden, a tak jsme se domluvili s paní Pavlíčkovou, že nám se svými žáky uspořádá vánoční koncert. Byla to nádhera, hráli a zpívali začátečníci i pokročilí a často jsme se k nim přidali i my. Moc děkujeme.
Vánoční besídka
Každý, kdo chodí do družiny, se nemohl dočkat, až se na našem adventním kalendáři objeví datum 21. prosinec. Právě tento den byl vyhrazen pro besídku a rozdávání dárků, kterých se nakupilo pod stromkem velké množství. Odpoledne však začalo povídáním o vánocích, zkoušením vánočních zvyků. Následovalo několik her a soutěží a pak už se rozdávalo, vybalovalo, předvádělo. Dětské oči jenom zářily a to nás hřálo u srdce.
 
Oficiální stránky ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky © 2017
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky