KRONIKA ŠD ZÁŘÍ 2017 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KRONIKA ŠD ZÁŘÍ 2017

ŠKOLNÍ DRUŽINA > KRONIKA ŠD 2017
Bublinky – Pastelkové svátky
V úterý 19. září jsme v „malé“ družině zahájili Pastelkové svátky. A protože na žádné oslavě nesmí chybět bublinky, otevřeli jsme si dětský šampus i my, abychom si připili na zahájení projektu. Září je věnováno mixu her a tak jsme sportovali, skládali tematické puzzle, výtvarně ztvárňovali zářijové pranostiky.

Dopravní hřiště
 Středa 20. září byla dopravní. Udělali jsme si výlet na dopravní hřiště. Jezdilo nám to skvěle, nikdo nenaboural, všichni se řídili dopravními předpisy, i když sem tam někdo ten drobný dopravní přestupek udělal.
 
Cesta za pokladem
 
V pátek 22. září celé dopoledne pršelo, ale jakmile bylo po obědě, začalo svítit sluníčko a my mohli vyrazit za pokladem. Starší kamarádi těm mladším trasu vyznačili, dopisy ukryli. O schování pokladu se postarala paní vychovatelka, a přestože byl vidět, dalo nám jeho nalezení zabrat. Byl zavěšený na stromě.
 
Svatováclavská pouť
 
Ve středu 27. září „přijela“ do naší družiny pouť. Školní zahrada se proměnila v pouťový plácek se spoustou atrakcí. Střílelo se na růže, létaly rachejtle, hrály se hazardní hry, proběhla vodní střelba, jedly se koláče a nechyběla pouťová štěstíčka.
 
Kdo přišel, určitě neprohloupil.
 
Oficiální stránky ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky © 2017
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky