ÚNOR 2020 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZAHRÁDKÁCH, ROZTOKY
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ÚNOR 2020

ŠKOLNÍ DRUŽINA > KRONIKA ŠD 2019
Riskuj
Ve středu 5. února jsme uspořádali  vědomostní odpoledne Riskuj. Tři týmy soutěžily ve vědomostech z různých oborů. Otázky se týkaly sportu, dopravy, přírody, hudby, filmu...  Řešily se skrývačky, přesmyčky, hádanky. Novinkou bylo ocenění vítězného družstva. Každý tým si totiž před zahájením soutěže mohl přát, co by mu v případě vítězství mohly předvést poražené týmy. Vítěznému týmu Davida tak ostatní týmy musely zarepovat na písničku Kočka leze dírou. Co Vám budeme povídat, nasmáli jsme se dost.
Detektivní odpoledne
Ve středu 12. února jsme se všichni na jedno odpoledne stali detektivy. Řešili jsme různé zápletky a šifry, hledali pachatele trestných činů, hráli hry s detektivními prvky. Vašek dokonce po chvíli jako jediný odhalil záhadu kouzelnice Oliny s voskovkami. Celé odpoledne jsme zkoumali, přemýšleli a bylo nám dobře.
Florbal
V pátek 14. února jsme pozvali naše kamarády z křivoklátské družiny na florbalový zápas. I když nejsme profesionálové, snažili jsme se hrát podle pravidel. Někteří z nás to už docela bravurně zvládají a síly na obou stranách byly vyrovnané. Zápas skončil nerozhodným výsledkem. Po společném fotu jsme se domluvili, že si to v dubnu  někdy zopakujeme.

Výlet do Toboga
Návštěva v knihovně
Velmi dobrou spolupráci má naše družina s paní Hessovou, knihovnicí zdejší knihovny. Pravidelně knihovnu navštěvujeme a ne jinak tomu bylo i v úterý 25. února. Paní Hessová nás vždy přivítá s úsměvem a nabídne spoustu knih k vypůjčení. Chodíme sem moc rádi.
Beseda s policisty
Ve středu 26. února jsme u nás v družině přivítali milou návštěvu. Přišel pan Fikejz a s ním jeho kolegyně paní Černá. Znovu nám připomněli, jak se máme chovat, aby se nám nic nestalo. Ukázali nám svoji výzbroj a výstroj, mohli jsme si vše vypůjčit a pečlivě prohlédnout. Po skončení besedy jsme si odebrali otisky prstů, a pak zkoumali, zda je pravda, že je každý má jiné.
 
Oficiální stránky ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky © 2017
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky